UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Design by Za studio

O nas

Biuro Usług Turystycznych „Przygodowo-Podróże” powstało w 2013r., posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego nr 339 oraz Gwarancję Ubezpieczeniową organizatora turystyki wydaną przez Signal Iduna. Od 2013r. Biuro jest również Partnerem Urzędu Miasta Łodzi w projekcie Miejska Karta Seniora.

Przygodowo-Podróże specjalizuje się w ofercie wypoczynku skierowanego do seniorów. Znajdziecie tu Państwo zorganizowane 10 lub 14 dniowe wczasy z programem specjalnie przygotowanym dla seniorów, w czasie których odbywają się wycieczki, biesiady, ogniska, wieczorki taneczne, również przy muzyce „na żywo” oraz turnusy rehabilitacyjne – 14 dniowe pobyty połączone z zabiegami rehabilitacyjnymi. Ośrodki, w których odbywają się wczasy lub turnusy rehabilitacyjne zawsze wcześniej są sprawdzone przez mnie pod względem położenia, standardu ośrodka i pokoi, kuchni oraz doświadczenia właścicieli w przyjmowaniu takiej grupy osób. Wszystkie przygotowane oferty obejmują również przejazd nowoczesnymi autokarami. Każdy wyjazd odbywa się przy udziale opiekuna-pilota, tak aby każdy uczestnik czuł się bezpiecznie w czasie podróży.

Za najważniejszą rzecz uważam jednak indywidualne podejście do każdego seniora, staram się aby każdy z Państwa poczuł rodzinną atmosferę, a odpoczynek z moim Biurem pozostawiał same miłe wspomnienia.    

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ofertą oraz do rezerwacji. Czekam na Państwa w biurze przy ul. Narutowicza 67 w Łodzi.


Ola Pawlak
właściciel Biura

b_0_160_16777215_00_images_oferta_onas_certyfikat.jpgb_0_160_16777215_00_images_oferta_onas_list.jpg