UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Design by Za studio

Termin: 18.09-25.09.2021           Cena: 2299,00/osoba           2099,00/osoba              Promocja do 31.05.2021              

Program wycieczki: m.in. Avignon, Cannes, Monaco, Monte Carlo, Nicea, Mediolan.

Program szczegółowy:

1 Dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki według rozkładu jazdy, przejazd przez Niemcy do Francji. Obiadokolacja we własnym zakresie w trasie. Przyjazd na nocleg tranzytowy.

2 Dzień

Śniadanie, całodniowy przejazd w kierunku południa Francji. Po  drodze   wizyta w Avignon-  miasta   papieży   i  słynnego „niedokończonego mostu”. Zwiedzanie z zewnątrz m.in. Pałac Papieski, romańska Katedra Notre-Dame, wejście na znany z piosenek  Pont d’Avignon (Most w Avignon). Wizyta na Pont du Gard - wspaniale zachowanym akwedukcie z czasów rzymskich. Obiadokolacja i nocleg  na Lazurowym Wybrzeżu.

3 Dzień

Po późniejszym śniadaniu, wyjazd na wycieczkę do Cannes - nazywanego klejnotem Lazurowego Wybrzeża, miasta znanego  przede   wszystkim   z   odbywającego   się   Festiwalu Filmowego, ze swych najdroższych na Riwierze hoteli - pałaców, a także z portu jachtowego. Jest też wzgórze Suquet, z którego roztacza się przepiękna panorama miasta i jego malowniczych okolic. W programie zwiedzania m.in.: Pałac Festiwalowy, Boulevard de la Croissette, kościółek Notre Dame de Bon Voyage, w którym modlił się Napoleon Bonaparte. Rejs na jedną z Wysp Leryńskich - Wyspę Św. Małgorzaty, na której był więziony legendarny „Człowiek w żelaznej masce”. Na wyspie (w miarę warunków   pogodowych)   plażowanie,   kąpiel   w   morzu,   spacer   aleją eukaliptusową. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 Dzień

Śniadanie, czas wolny dla uczestników na odpoczynek. Możliwość wyjazdu na wycieczkę fakultatywną nad Kanion Verdon. Obiadokolacja, nocleg.

5 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie Monaco- na   wzgórzu   Le   Rocher   zobaczymy   Pałac   Książęcy, Muzeum Oceanograficzne i Katedrę Św. Mikołaja, gdzie pochowani są członkowie rodu Grimaldich. Jedną z 5 dzielnic księstwa jest Monte Carlo ze słynnym w całej Europie kasynem gry (możliwe wejście i gra w kasynie de Paris).Następnie przejazd w kierunku Nicei piękną widokową trasą Corniche. Po drodze  wizyta  w  Eze Village w której znajduje się fabryka perfum Fragonarda - zapoznamy się z historią produkcji perfum (po krótkiej wizycie w muzeum możliwość zakupów). W  Nicei-  stolicy Lazurowego Wybrzeża zobaczymy Promenadę Anglików nad Zatoką Aniołów i stare miasto, z barokową katedrą Św. Reparaty, wąskimi uliczkami oraz targiem kwiatowym w Cours Saleya. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Włoch.

6 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd w kierunku Włoch. Po południu zwiedzanie Mediolanu m.in: Stare Miasto, słynna opera La Scala, Katedra, czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja i nocleg na terenie Włoch.

7 dzień

Wczesne śniadanie, wyjazd w kierunku Polski. Przejazd przez Austrię, Czechy. Obiadokolacja w trasie we własnym zakresie.

8 dzień

Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych/ nocnych.

 

Cena obejmuje: transport autokarem LUX (wc, video, klimatyzacja), opłaty drogowe; 4 noclegi w sieciowych hotelach** klasy turystycznej na terenie Francji, 2 noclegi we Włoszech hotele ***(pokoje 2- osobowe z łazienkami); 6 śniadań kontynentalnych, 5 obiadokolacji; opiekę pilota podczas wycieczki; realizację programu ramowego; ubezpieczenie KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 800 PLN (ubezpieczenie rozszerzone o choroby przewlekłe, nowotworowe i koszty leczenia w skutek zachorowania na Sars-Cov1, Sars-Cov2 z ich mutacjami);​ obowiązkową składkę na TFG (10 zł/os); podatek VAT.

Cena nie zawiera: biletów wstępu: most Avignon, Pont du Gard, katedra w Mediolanie, rejs na wyspy Leryńskie, opłaty   klimatyczne  i administracyjne, zestawy słuchawkowe, parkingi i wjazdy do miast, przewodnicy lokalni,  ok. 80 EUR/os.; napoi do obiadokolacji;

Dodatkowo płatne (dla chętnych): ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wysokości 4,9% wartości imprezy (ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje nagłe zachorowanie Ubezpieczonego na Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych: MONACO BY  NIGHT- Wyjazd ok. godz. 20:00. Spojrzenie z innej perspektywy na MONACO-wizyta w MONTE CARLO i jego słynnym kasynie GARNIER. Powrót około północy- 30 euro/os., KANION VERDON (wycieczka całodniowa, wyjazd po śniadaniu)- Wielki Kanion Verdon - liczy 21 km i kończy się w jeziorze Saint Croix (został wpisany na listę UNESCO) jest głęboki nawet na kilkaset metrów. Verdon znaczy „dar zieleni” i stanowi Park Regionalny - występuje tutaj unikatowa w skali Europy fauna i flora oraz rośnie wiele zagrożonych gatunków. W programie plażowanie i kąpiel w szmaragdowych wodach jeziora oraz wpłynięcie w głąb kanionu rowerami wodnymi. Powrót do hotelu na kolację- 40 euro/os (w cenie rowery wodne).

Informacje dodatkowe: pozostałe obiekty wymienione w programie zwiedzane z zewnątrz. Zwiedzanie wewnątrz we własnym zakresie w czasie wolnym; osoby wybierające opcje dokwaterowania mogą zostać zakwaterowane w dwu lub trzy osobowym pokoju z osobami tej samej płci, w przypadku braku innej rezerwacji do dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego; dokumenty - dowód osobisty lub paszport; ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie; kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych sytuacji, których nie możemy przewidzieć.

Organizatorem wycieczki jest Biuro Podróży Selva Tour.

Program wycieczek jest ramowy i może ulec zmianie. Ceny wycieczek zostały skalkulowane przy udziale min.35 osób. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania wycieczki w przypadku niewystarczającej ilości uczestników.

Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego (Art. 66 KC) oraz innych właściwych przepisów prawnych. Rezerwacji można dokonywać osobiście w Biurze „Przygodowo-Podróże” Narutowicza 67 (czynne pn-pt 10.00-16.00), telefonicznie w godzinach pracy Biura pod numerami telefonu 42 655 31 34, 530 158 803, 531 885 353 lub mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Rezerwacje drogą mailową są ważne po potwierdzeniu dostępności przez Biuro. Rezerwacje bez wpłaty zaliczki są ważne przez 7 dni o ile nie ustalono innego terminu, w tym czasie należy wpłacić zaliczkę. W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminach ustalonych z Klientem, Biuro zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji bez powiadamiania Klienta. Wpłat można dokonywać gotówką w siedzibie biura lub przelewem na konto: 75 1140 2004 0000 3002 7460 6983