UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Design by Za studio

Termin: 21.09-26.09.2021                   Cena: 1499,00/osoba           1399,00/osoba              Promocja do 31.05.2021                     

Program wycieczki: m.in. Colmar, Dijon, Beaune, Bourges, Chenonceaux, Blois, Chambord, Wersal.

Program szczegółowy:

1 Dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki według rozkładu jazdy, nocny przejazd przez Niemcy do Francji. Po drodze wizyta i krótki  spacer   po  Colmar - uroczym miasteczku alzackim, gdzie zobaczymy piękne domy o typowej zabudowie   szachulcowej   oraz   poczujemy   klimat   regionu, słynącego z wyśmienitych białych win. Nocleg.

2 Dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na zwiedzanie Dijon- stolicy Burgundii, zwiedzanie m.in.: Pałac Książęcy, kościoły Notre Dame i Saint Michel oraz Bramę Wilhelma z pozostałościami murów miejskich. Czas wolny w okolicach Hal- możliwość spróbowania i zakupu  miejscowych specjałów takich jak ślimaki po burgundzku, wino. Następnie wizyta w Beaune - krótki spacer po wąskich uliczkach, brukowanych dziedzińcach gdzie zobaczymy XV wieczny Hotel Dieu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

3 Dzień

Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd na zwiedzanie Bourges- podziwianie  katedry  św. Szczepana- gotyckiej perły  wpisanej na listę Unesco, licznych gotycko- renesansowe pałacy oraz urocze place i domy o zabudowie szachulcowej. Następnie przejazd do zamku  Chenonceaux- jednego z najpiękniej położonych zamków, zwanego „Zamkiem Dam”, za względu na sześć kobiet, które jako jego właścicielki   stopniowo   go   rozbudowywały. Przejazd na zakwaterowanie i nocleg  w okolicach Tours.

4 Dzień

Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd na zwiedzanie zamku w Blois- ulubiona   rezydencja   francuskich   królów następnie zwiedzanie zamku w  Chambord- zamku walecznego   króla   Franciszka   I. Po wizycie w zamkach możliwa degustacja i zakupy słynnych win  z Doliny Loary. Przejazd  na zakwaterowanie i nocleg w okolicach Paryża.

5 dzień

Śniadanie, wyjazd na zwiedzanie Wersalu - imponującego kompleksu pałacowego króla Ludwika XIV, gdzie zobaczymy kolekcję dzieł sztuki w  komnatach królewskich, Salę Lustrzaną i niepowtarzalne ogrody autorstwa Andre le Notre’a. Następnie powrót  do centrum koleją miejską. Rejs po Sekwanie -podziwianie miasta z perspektywy rzeki. Dla chętnych czas wolny na wjazd/ wejście na Wieżę Eiffle’ a. Następnie przejazd na Pola Elizejskie, czyli najsłynniejszą aleję świata, przy której ulokowały się luksusowe sklepy, liczne restauracje, kabaret Lido, Łuk Triumfalny. Czas wolny na indywidualny spacer, zakupy, kawę paryską. Wyjazd   w   drogę   powrotną   w   godzinach wieczornych, nocny przejazd przez Niemcy.

6 dzień

Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych/wieczornych.

 

Cena obejmuje: transport klimatyzowanym autokarem klasy LUX, opłaty drogowe; 4 noclegi w hotelu**/*** na terenie Francji, 2-os. pokoje z łazienkami; 4 śniadania; opiekę pilota podczas wycieczki; realizację programu ramowego; ubezpieczenie KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 800 PLN (ubezpieczenie rozszerzone o choroby przewlekłe, nowotworowe i koszty leczenia w skutek zachorowania na Sars-Cov1, Sars-Cov2 z ich mutacjami);​ obowiązkową składkę na TFG (10 zł/os); podatek VAT.

Cena nie zawiera: biletów wstępu: zamki nad Loarą, ogrody Wersal, rejs statkiem po Sekwanie, bilety na przejazd komunikacją miejską, usługi lokalnych przewodników, wypożyczenie zestawu słuchawkowego, opłaty za taksę miejską ok. 110 EUR/os.  


Dodatkowo płatne (dla chętnych): ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wysokości 4,9% wartości imprezy (ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje nagłe zachorowanie Ubezpieczonego na Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. Potwierdzonego diagnozą medyczną); dopłata do pokoju 1-os. + 240 zł; dopłaty do 4 obiadokolacji + 260 zł/os; bilet wstępu na Wieżę Eiffela (szczyt – ok. 26 EUR/os., 2 piętro schodami + winda na szczyt – ok. 20 EUR/os., 2 piętro windą – ok. 17 EUR/os., 2 piętro schodami – ok. 11 EUR/os.).

Informacje dodatkowe: pozostałe obiekty wymienione w programie zwiedzane z zewnątrz. Zwiedzanie wewnątrz we własnym zakresie w czasie wolnym; osoby wybierające opcje dokwaterowania mogą zostać zakwaterowane w dwu lub trzy osobowym pokoju z osobami tej samej płci, w przypadku braku innej rezerwacji do dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego; dokumenty - dowód osobisty lub paszport; ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie; kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych sytuacji, których nie możemy przewidzieć.

Organizatorem wycieczki jest Biuro Podróży Selva Tour.

Program wycieczek jest ramowy i może ulec zmianie. Ceny wycieczek zostały skalkulowane przy udziale min.35 osób. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania wycieczki w przypadku niewystarczającej ilości uczestników.

Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego (Art. 66 KC) oraz innych właściwych przepisów prawnych. Rezerwacji można dokonywać osobiście w Biurze „Przygodowo-Podróże” Narutowicza 67 (czynne pn-pt 10.00-16.00), telefonicznie w godzinach pracy Biura pod numerami telefonu 42 655 31 34, 530 158 803, 531 885 353 lub mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Rezerwacje drogą mailową są ważne po potwierdzeniu dostępności przez Biuro. Rezerwacje bez wpłaty zaliczki są ważne przez 7 dni o ile nie ustalono innego terminu, w tym czasie należy wpłacić zaliczkę. W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminach ustalonych z Klientem, Biuro zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji bez powiadamiania Klienta. Wpłat można dokonywać gotówką w siedzibie biura lub przelewem na konto: 75 1140 2004 0000 3002 7460 6983