UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Design by Za studio

Termin: 15.09-19.09.2021           Cena: 1099,00/osoba           859,00/osoba              Promocja do 31.05.2021              

Program wycieczki: m.in. plac Concorde, Musee d'Orsay, Pola Elizejskie, Wieża Eiffle'a Pałac Invalidów, Łuk Triumfalny, Opera Garnier, Plac Vendome, Luwr, Dzielnica Łacińska, wyspa La Cite, rejs statkiem po Sekwanie, Wzgórze Montmartre, Bazylika Sacre Coeur, Place du Tertre, Kabaret Moulin Rouge, Plac Pigalle.

Program szczegółowy:

1 Dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki zgodnie z rozkładem jazdy.

2 Dzień

Przyjazd do Paryża w godzinach porannych, całodzienne zwiedzanie miasta pieszo i metrem. Zaczniemy od placu Concorde skąd podziwiać będziemy wspaniałe widoki na Pola Elizejskie i Wieżę Eiffle’a. Następnie spacer do Musee d’ Orsay- gdzie obejrzymy słynną kolekcję impresjonistów. Stamtąd udamy się do Pałacu Invalidów, gdzie zobaczymy grób Napoleona. Koniec dnia spędzimy na Polach Elizejskich, które wieńczy Łuk Triumfalny. Obiadokolacja. Przejazd do hotelu wieczorem, zakwaterowanie, nocleg.

3 Dzień

Po wczesnym śniadaniu przejazd do centrum Paryża. Odwiedzimy Fragonard – słynne muzeum perfum. Zobaczymy: Operę Garnier, Plac Vendome, ogrody Tuileries. Przejście do Luwru – zwiedzanie jednego z największych i najczęściej odwiedzanych muzeów sztuki na świecie. Następnie spacer po Dzielnicy Łacińskiej, gdzie znajduje się Sorbona, jeden z pierwszych uniwersytetów oraz Panteon - miejsce spoczynku Marii Skłodowskiej Curie. Ostatnim punktem dnia będzie przejście przez wyspę La Cite, najstarszą część stolicy Francji, gdzie zobaczymy z zewnątrz Katedrę Notre Dame oraz Sainte-Chapelle i dawny Pałac Sprawiedliwości. Powrót do hotelu na nocleg.

4 Dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd na dalsze zwiedzanie Paryża ( pieszo i komunikacją miejską). Zaczniemy od Wieży Eiffla - czas wolny na indywidualny wjazd lub wejście schodami. Następnie rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Na koniec dnia spacer po dzielnicy i Wzgórzu Montmartre – Bazylika Sacre Coeur, Place du Tertre, kabaret Moulin Rouge, Plac Pigalle, czas wolny. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych, nocny przejazd przez Niemcy.

5 dzień

Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych/wieczornych.

 

Cena obejmuje: transport klimatyzowanym autokarem klasy LUX, opłaty drogowe; 2 noclegi w hotelu**/*** na przedmieściach Paryża 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; 2 śniadania; opiekę pilota podczas wycieczki; realizację programu ramowego; ubezpieczenie KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 800 PLN (ubezpieczenie rozszerzone o choroby przewlekłe, nowotworowe i koszty leczenia w skutek zachorowania na Sars-Cov1, Sars-Cov2 z ich mutacjami);​obowiązkową składkę na TFG (10 zł/os); podatek VAT.

Cena nie zawiera: biletów wstępu: karta muzealna ( Panteon, Invalides, Musee d’ Orsay, bilet do Luwru), rejs statkiem po Sekwanie, bilety na przejazd komunikacją miejską, usługi lokalnych przewodników, wypożyczenie zestawu słuchawkowego, opłaty za taksę miejską ok. 100 euro/os.; napoi do obiadokolacji;

Dodatkowo płatne (dla chętnych): ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wysokości 4,9% wartości imprezy (ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje nagłe zachorowanie Ubezpieczonego na Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. Potwierdzonego diagnozą medyczną); dopłata do pokoju 1-os. + 180 zł; 3 obiadokolacje + 180 zł/os.; bilet wstępu na Wieżę Eiffela (szczyt – ok. 26 EUR/os., 2 piętro schodami + winda na szczyt – ok. 20 EUR/os., 2 piętro windą – ok. 17 EUR/os., 2 piętro schodami – ok. 11 EUR/os.).

Informacje dodatkowe: pozostałe obiekty wymienione w programie zwiedzane z zewnątrz. Zwiedzanie wewnątrz we własnym zakresie w czasie wolnym; osoby wybierające opcje dokwaterowania mogą zostać zakwaterowane w dwu lub trzy osobowym pokoju z osobami tej samej płci, w przypadku braku innej rezerwacji do dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego; dokumenty - dowód osobisty lub paszport; ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie; kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych sytuacji, których nie możemy przewidzieć.

Organizatorem wycieczki jest Biuro Podróży Selva Tour.

Program wycieczek jest ramowy i może ulec zmianie. Ceny wycieczek zostały skalkulowane przy udziale min.35 osób. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania wycieczki w przypadku niewystarczającej ilości uczestników. 
Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego (Art. 66 KC) oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Rezerwacji można dokonywać osobiście w siedzibie Biura „Przygodowo-Podróże” Plac Kościelny 5, (czynne pn-pt 10.00-15.00), lub w filii przy ul. Przybyszewskiego 161 Ip. (czynne pn-pt 10.00-15.00) telefonicznie w godzinach pracy Biura pod numerami telefonu 42 655 31 34, 531 885 353 lub mailowo – 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Rezerwacje drogą mailową są ważne po potwierdzeniu dostępności przez Biuro. Rezerwacje bez wpłaty zaliczki są ważne przez 7 dni o ile nie ustalono innego terminu, w tym czasie należy wpłacić zaliczkę. W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminach ustalonych z Klientem, Biuro zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji bez powiadamiania Klienta. Wpłat można dokonywać gotówką w siedzibie biura lub przelewem na konto:     75 1140 2004 0000 3002 7460 6983