UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Design by Za studio

Termin: 27-29.07.2021  

Cena: 1050,00/osoba

Program wycieczki: Kivik - tłocznia cydru, spacer po sadzie, gdzie rośnie 70 gatunków jabłoni, "Dom Jabłka" - "jabłkowy" sklep, degustacja szwedzkiej szarlotki; Ahus - miasto słynące z przemysłu tytoniowego i wódki Absolut jak i połowów węgorza, którego przyrządzanie jest lokalną specjalnością; Kristianstad - pierwsze renesansowe miasto na półwyspie skandynawskim, kościół św. Trójcy, Dom Burmistrza, Ratusz, Muzeum Okręgowe, Muzeum Filmu, Park Tivoli; Glimminge - twierdza Glimmingenhus (zewn.), najlepiej zachowany średniowieczny gotycki XVI zamek, Olof Viktors - kawiarnia znana w całej Szwecji, połączona z piekarnią i galerią sztuki, kawiarnia wykorzystuje w swoich przepisach jabłka z sadu w Kivik.

Cena obejmuje: przejazd autokarem na trasie Łódź-Świnoujście-Łódź, opiekę pilota/przewodnika, przejazd promem na trasie Świnoujście-Ystad-Świnoujście, miejsce w kabinie dwuosobowej w trakcie rejsu nocnego (tam i z powrotem), 2 śniadania w formie bufetu, 2 kolacje - I kolacja: carving bufet z napojami, II kolacja: zestaw 3 daniowy z napojami, tradycyjny poczęstunek w Kivik (kawa i szarlotka), obiad w Ahus, zwiedzanie zgodnie z programem, bilet wstępu do tłoczni cydru, ubezpieczenie NNW i KL, obowiązkową składkę z tytułu Funduszu Gwarancji Turystycznej.

Fakultatywnie (dodatkowo płatne): dopłata do kabiny 1os. + 100,00 zł; Open Bar (konsumpcja na promie) - 95,00 zł/os w jedną stronę.

Program wycieczek jest ramowy i może ulec zmianie. Ceny wycieczek zostały skalkulowane przy udziale min.35 osób. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania wycieczki w przypadku niewystarczającej ilości uczestników. Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego (Art. 66 KC) oraz innych właściwych przepisów prawnych. Rezerwacji można dokonywać osobiście w Biurze „Przygodowo-Podróże” Narutowicza 67 (czynne pn-pt 10.00-16.00), telefonicznie w godzinach pracy Biura pod numerami telefonu 42 655 31 34, 530 158 803, 531 885 353 lub mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Rezerwacje drogą mailową są ważne po potwierdzeniu dostępności przez Biuro. Rezerwacje bez wpłaty zaliczki są ważne przez 7 dni o ile nie ustalono innego terminu, w tym czasie należy wpłacić zaliczkę. W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminach ustalonych z Klientem, Biuro zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji bez powiadamiania Klienta. Wpłat można dokonywać gotówką w siedzibie biura lub przelewem na konto: 75 1140 2004 0000 3002 7460 6983