UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Design by Za studio

Hotel Palma - dwupiętrowy budynek, położony w drugiej linii brzegowej, 100 metrów od plaży i głównego deptaku Makarskiej oraz około 500 metrów od Starówki. Lokalizacja jest ogromną zaletą hotelu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się wszystkie atrakcje. W obiekcie dostępne są pokoje 2 oraz 3 osobowe z: łazienką, TV, lodówką, w-fi (bezpłatnie) i klimatyzacją, która jest wliczona w cenę. Hotel Palma był w ubiegłych latach najczęściej rezerwowanym hotelem w naszej ofercie.

 

 

Termin: 31.08-12.09.2022             Cena: 2959,00/osoba

obejmuje:

Program szczegółowy:

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy. W godzinach wieczornych przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach.
2 DZIEŃ
Po śniadaniu przejazd przez  Czechy, Słowację, Węgry. Przyjazd do Chorwacji w godzinach wieczornych, zakwaterowanie.
3-10 DZIEŃ
Wczasy dla Seniorów w Hotelu Palma w Makarskiej. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych. 
11 DZIEŃ
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd przez Węgry, Słowację i Czechy. Wieczorem przejazd na nocleg tranzytowy.
12-13 DZIEŃ
Po śniadaniu wyjazd do Polski. Przekroczenie granicy Polski w godzinach wieczornych.


Cena obejmuje: zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych, 2 noclegi tranzytowe w Czechach ze śniadaniami, 9 noclegów w Chorwacji z wyżywieniem HB, transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta), opieka rezydenta na miejscu, ubezpieczenie KL, NNW, TFG i TFP (20zł);

Cena nie zawiera: opłata klimatyczna i administracyjna: 20 EUR/os. (płatne w autokarze);

Dodatkowo płatne (dla chętnych): Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN, Kup Sobie Spokój: 100 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi), Ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os., Bezpieczny bagaż: 50 PLN/os., Rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.; wycieczki fakultatywne:
Dubrovnik - średniowieczne miasto, klejnot południowej Dalmacji, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, dumnie zwany Perłą Adriatyku. To jedno z najpiękniejszych chorwackich miast, które swe tajemnice skrywa za monumentalnymi murami obronnymi. Serce Dubrovnika tętni w rytmie festiwali i imprez kulturalnych. Liczne restauracje i kawiarnie wkomponowały się w scenerię historycznych zabytków. Do Dubrovnika w 2003 roku pielgrzymował Jan Paweł II. Cena: 310 PLN os.
Split i Trogir - w programie zwiedzania Splitu: Riva, Stare Miasto z unikalną architekturą kilku epok, jedyny zachowany w całości rzymski pałac - Pałac Dioklecjana, charakterystyczny bałkański bazar oraz największy port południowej Chorwacji. Ze Splitu udamy się do Trogiru, miasta założonego przez Greków, malowniczo położonego ze wspaniale zachowaną średniowieczną starówką. Cena: 260 PLN os.
Medjugorje i Mostar - sanktuarium Maryjne w Hercegowinie, ukryte pomiędzy szczytami gór, ściągające od 20 lat tysiące pielgrzymów z całego świata. Jest to największe sanktuarium maryjne Bałkan. Mostar to miasto mostu, minaretów i cmentarzy. Pięknie położony w dolinie Neretwy, jest nieformalną stolicą Hercegowiny. Główną atrakcją jest kamienny Stary Most, wybudowany w XVI wieku. Cena: 310 PLN os.
Fish picnic - wycieczka dla tych, którzy lubią morze, jego wyjątkowy charakter i typową atmosferę dalmatyńską: słońce, pieśń, dobre wina lokalne i świeżą pieczoną rybę. Statkiem popłyniemy wzdłuż wybrzeża do pobliskich wysp. Statek zakotwiczy na czas kąpieli w romantycznej zatoce, gdzie również podany będzie obiad: świeża ryba i dużo dobrego wina. Cena: 190 PLN os.
Wodospady rzeki Krka - jeśli ktoś z Was marzył o kąpieli pod wodospadem, tutaj w Parku Narodowym Krka może to marzenie spełnić. 16 spiętrzeń na rzece Krka tworzy kompleks malowniczych wodospadów, składających się na naturalny Park Wodny. U stóp największego wodospadu jest duże kąpielisko, gdzie można będzie popływać i poopalać się. Cena: 260 PLN os. (dodatkowo płatny bilet wstępu do Parku);

Informacje dodatkowe: Wyjazd z Polski w godzinach nocnych lub godzinach wieczornych. Po śniadaniu wyjazd do Chorwacji. Przejazd przez Słowację i Węgry. Przyjazd do miejscowości Drvenik i zakwaterowanie. Wyjazd z Chorwacji w godzinach porannych, po śniadaniu przejazd przez Węgry i Słowację. Przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach w godzinach wieczornych. Po śniadaniu wyjazd do Polski. Przekroczenie granicy polskiej w godzinach popołudniowych.

Organizatorem wycieczki jest Biuro Podróży FunClub.

Program wycieczek jest ramowy i może ulec zmianie. Ceny wycieczek zostały skalkulowane przy udziale min.35 osób. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania wycieczki w przypadku niewystarczającej ilości uczestników.

Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego (Art. 66 KC) oraz innych właściwych przepisów prawnych. Rezerwacji można dokonywać osobiście w Biurze „Przygodowo-Podróże” Narutowicza 67 (czynne pn-pt 10.00-16.00), telefonicznie w godzinach pracy Biura pod numerami telefonu 42 655 31 34, 531 885 353 lub mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Rezerwacje drogą mailową są ważne po potwierdzeniu dostępności przez Biuro. Rezerwacje bez wpłaty zaliczki są ważne przez 7 dni o ile nie ustalono innego terminu, w tym czasie należy wpłacić zaliczkę. W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminach ustalonych z Klientem, Biuro zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji bez powiadamiania Klienta. Wpłat można dokonywać gotówką w siedzibie biura lub przelewem na konto: 75 1140 2004 0000 3002 7460 6983

b_0_160_16777215_00_images_oferta_FunClubWczasy_ChorwacjaPalma_2.jpgb_0_160_16777215_00_images_oferta_FunClubWczasy_ChorwacjaPalma_3.jpgb_0_160_16777215_00_images_oferta_FunClubWczasy_ChorwacjaPalma_4.jpgb_0_160_16777215_00_images_oferta_FunClubWczasy_ChorwacjaPalma_5.jpgb_0_160_16777215_00_images_oferta_FunClubWczasy_ChorwacjaPalma_1.jpg